Ile kosztuje analiza strony?

Aktualną informację o cenie znajdziesz na naszej stronie. Od czasu do czasu publikujemy na naszym Facebooku kody rabatowe, które możesz wykorzystać dla np. wykonania analizy swojej strony całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań.

Co po analizie strony?

To już zależy od Ciebie? W otrzymanym dokumencie otrzymasz wykaz zadań, które należy przeprowadzić na stronie, aby poprawić jej pozycję w internecie. Możesz te prace wykonać samodzielnie lub np. zlecić je nam.

Jak długo trwa analiza strony?

Co do zasady potrzeba 3 dni. Analizę wykonujemy kilkukrotnie (w różnych porach dnia) porównując wyniki i znajdując punkty spójne. Na raport końcowy nie powinieneś czekać dłużej, niż 7 dni.

Co dostanę po analizie strony?

Dostaniesz przejrzysty i czytelny dokumentów, w którym wskażemy fakty dotyczące Twojej strony pod kątem technicznym. Nie martw się, jeśli coś będzie mało zrozumiałe. Wszystko w tym dokumencie będzie opisane prostym językiem, a obok tego dowiesz się, jakie działania powinno się podjąć w celu naprawy ewentualnie wykrytych luk, błędów czy niedociągnięć.

Czym jest analiza strony?

Co do zasady analiza strony to szereg czynności, które wykonuje się, aby spojrzeć na stronę maksymalnie krytycznie, czyli tak, jak robi to np. Google decydując o pozycjonowaniu (bądź nie) Twojej strony internetowej. Analiza strony wymaga pełnego dostępu do niej. Zaczyna się od przejrzenia wersji oprogramowania, zasobów i treści strony, mediów i ich kompatybilności z przeglądarkami,