Czy licencje są drogie?

Zależy od tego, czy dla kogoś np. 100 zł rocznie to dużo, czy nie. Co do zasady płatne wtyczki kosztują nie więcej, niż 100 czy 200 zł. Rzadko zdarza się, aby przekraczały te kwoty. Niemniej podkreślamy, że zawsze w pierwszej kolejności szukamy rozwiązań niepłatnych.

Czy da się bez licencji?

Co do zasady nie. Nawet, gdybyśmy to my napisali wtyczkę dla konkretnego klienta, jako jej twórcy również będziemy musieli udzielić Ci licencji. Należy również pamiętać, że pisanie wtyczki od zera zajmuje nieco czasu i najczęściej jest zdecydowanie droższym rozwiązaniem od gotowych już i wielokrotnie przetestowanych rozwiązań.

Czy muszę kupować licencję?

Zawsze w pierwszej kolejności poszukujemy dla naszych klientów gotowych niepłatnych rozwiązań. Niestety czasami zdarza się, że za niewielką kwotę otrzymane rozwiazanie będzie znacznie lepsze i przyjazne dla naszych klientów. Zawsze jednak pozostawiamy ostateczny wybór klientowi.

Na jak długo dostaje się licencję?

Wszystko zależy od Twórcy wtyczki. Najczęściej płatnej licencje są wieczyste chodź ograniczone np. darmową aktualizacją przez określony czas (np. 1 rok). Po tym czasie wciąż będziesz mieć prawo korzystać z wtyczki, ale bez możliwości jej aktualizacji. Dla naszych klientów monitorujemy wszystkie nabyte licencje i w odpowiednim czasie ją przedłużamy, aby zagwarantować im bezpieczeństwo strony oraz

Jak nabyć licencję?

Dla naszych klientów robimy to my! Najczęściej odbywa się to poprzez zakup wtyczki na stronie internetowej jej twórcy. Podczas zakupu niezwykle ważne jest, aby dobrać odpowiedni rodzaj licencji. Twórcy często rozróżniają licencję na użytek własny (np. prywatny blog) i biznesowy (gdy zarabiasz na stronie).

Czym jest licencja?

W przypadku budowy stron internetowych często korzysta się z gotowych rozwiązań pisanych przez programistów, którzy dbają o to, aby były one zgodne z najnowszymi oprogramowaniami oraz PHP. Licencją w takim przypadku będzie prawo do korzystania z takiego rozwiązania, którą nabywa się odpłatnie lub bezpłatnie.