Ile kosztuje dostawa?

Szczegóły znajdziesz w podsumowaniu koszyka podczas składania zamówienia po dodaniu wszystkich zamawianych produktów i wprowadzeniu adresu dostawy. Zamawiając jednak produkty i usługi za minimum 200 zł, dostawę w dowolnej formie będziesz miał za darmo.

Jakie macie formy dostawy?

Oferujemy wyłącznie wysyłkową formę dostawy towaru. Korzystamy przy tym z usług: paczkomatów InPost, kurierów DHL, DPD, UPS, Pocztex, FedEx Express, Poczty Polskiej. Nie oferujemy możliwości odbioru osobistego towaru.

Jak szybko dostarczacie zamówiony towar?

Informację o czasie dostawy zamówionego towaru znajdziesz przy opisie każdego produktu. Przesyłki możesz spodziewać się wcześniej, bo zamówienia staramy się realizować nawet tego samego dnia, a wybierając np. paczkomat, paczkę możemy nadać nawet w środku nocy. Paczkomat mamy po prostu po drugiej stronie ulicy 😉

Jak szybko dostarczacie zamówioną usługę?

Tego dowiesz się w szczegółowym opisie każdej usługi na naszej stronie. Do każdej ze zleconych usług podchodzimy poważnie i profesjonalnie. Dlatego też czas oczekiwania na np. gotowy raport analizujący Twoją stronę może wynosić nawet 7 dni. W tym przypadku “szybko” oznaczałoby jednocześnie “źle”.

Czy mogę zamówić usługi poza Waszą stroną?

Oczywiście! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zlecić nam wykonanie jakichś prac, których np. nie ma dostępnych do zakupu online na naszej stronie lub, gdy chcesz np. negocjować cenę za kilka usług (tak, możesz negocjować!). Pamiętaj jednak, że nic nie robimy “pod stołem”. Wszystko rozliczamy fakturami i płatnościami na rachunek bankowy 🙂